אילוף כלבים בקבוצה

בקבוצות האילוף תקבלו כלים אשר יהפכו אתכם למאלפי הכלבים
הכי טובים עבור הכלב שלכם וילוו אתכם במהלך כל חייו.

מה כדאי לדעת על אילוף בקבוצה?

מזה מספר שנים שאנו מעבירים קורס אילוף כלבים בקבוצה מגוונת ומוצלחת מאוד.

עשרות בעלי כלבים השתתפו בסדנאות ובקבוצת אילוף מעשית יחד עם הכלב האישי שלהם מהבית.

מה הם היתרונות של אילוף כלבים בקבוצה?

היתרון בעבודה בקבוצת אילוף עולה על טיפול פרטני בבית. בקבוצת אילוף ניתן לביים סיטואציות אשר לא נוכל לביים בבית הלקוח, למשל מפגש נכון מול כלבים, התעלמות מגירויים, לימוד וביצוע פקודות במקומות חדשים, יצירת אינטראקציה עם כלבים ואנשים חדשים ועוד…. כמו כן, אילוף הכלב בקבוצה יכול להוות יתרון משמעותי גם עבורכם, תוכלו לראות אינטראקציות של כלבים אחרים עם בעליהם, ולזהות דפוסי התנהגות של כלבים באינטראקציות שונות, לא משנה כמה ננסה לביים אינטראקציות כאלו, זה לעולם לא ידמה מצבים שעלולים להיתקל בהם ביומיום. יתרון נוסף למפגשים קבוצתיים הוא שהם מספקים הזדמנויות רבות לסוציאליזציה שיכולות לעזור להפחית התנהגויות שליליות הנגרמות על ידי מתח או חרדה סביב מצבים או מקומות לא מוכרים.

כיום קיימים אצלנו שלוש קבוצות אילוף שונות:

  • גן גורים – קבוצת אילוף לגורים
  • המתאלפים – קבוצת אילוף לכלבים בוגרים
  • המקליקים – קבוצת אילוף קליקר – שייפינג

אילוף כלבים בקבוצה

בחירת קבוצת האילוף הנכונה בשביל הכלב שלי

קבוצות אילוף שונות יעניקו לכם כלים אשר יהפכו אתכם למאלפי הכלבים הכי טובים עבור הכלב שלכם וילוו אתכם במהלך כל חייו. המטרה היא שתדעו להתמודד עם כל סיטואציה, לפתור כל בעיה ואפילו ללמד טריקים חדשים לגמרי בעצמכם. אך חשוב מאוד למצוא את הכיתה המתאימה עבורו, שתיתן לכלב שלכם הרגשה נעימה ובטוחה ללמוד ולהתפתח. בנוסף, חשוב לנו להבחין בין קבוצה של כלבים בוגרים ומתקדמים יותר לבין קבוצה של גורים שבהם לומדים חוקי אילוף בסיסיים יותר כמו ישיבה, הישארות, עשיית צרכים וכדומה. 

 

אסטרטגיות תגמול לאילוף כלבים בקבוצה

כאשר מאמנים גור או כלב בוגר במסגרת קבוצתית, חשוב להשתמש באסטרטגיות תגמול המתמקדות בחיזוק התנהגות חיובית. למידה מילולית וחיזוקים חיוביים הם המפתח בסביבה כזו, שכן פינוקים עלולים לעיתים קרובות להוביל להרגשת תחרות בין הכלבים. בנוסף, אנחנו שמים דגש על חלוקת תגמולים באופן עקבי לאורך כל השיעור על מנת להבטיח התנהגות טובה ומתחזקת וכל כלב מקבל תשומת לב והדרכה שווה.

 

מה זה אילוף בעזרת קליקר?

אילוף בעזרת קליקר הוא שיטה נפוצה ללמד את הכלבים פקודות, המשתמשת במכשיר קליקר בכף היד, כדי לתגמל התנהגויות חיוביות.

כל פעולה/התנהגות רצויה תתוגמל בחטיף טעים שהכלב אוהב, ואפילו המזון הרגיל שלו יספיק בחלק מהמקרים.  ניתן להשתמש בטכניקה זו במסגרות אישיות וקבוצתיות כאחד, ולכן נחשבת כשיטה יעילה ואפקטיבית במיוחד לאילוף כלבים בקבוצות. לקריאה נוספת על קליקר אילוף לחצו כאן.


איכות השיעורים והרווחה בהם הן מעל הכל מבחינתו, כל קבוצות האילוף שלנו מתקיימות באיזור מקורה, גדול מאוד, מגודר ושקט אשר מאפשרים למידה בצורה הטובה ביותר. למידע נוסף אודות קבוצת האילוף, מוזמנים לפנות אלינו או להשאיר פרטים ואנחנו כבר נחזור אליכם.

אנחנו נמצאים כאן:

התחל שיחה בוואטסאפ
צריכים עזרה?
היי מה שלומך?
כאן יוגב.. איך אפשר לעזור לך?
דילוג לתוכן